FOTO: facebook/tramwajeslaskie.com
Reklama

Ekipy remontowe kończą modernizację drugiego toru tramwajowego wzdłuż ulicy Kościuszki w Katowicach – od stadionu AWF do ul. Szeligiewicza.  To oznacza w weekend 24 i 25 maja spore zmiany w kursowaniu tramwajów.

W sobotę i niedzielę – jak informują Tramwaje Śląskie S.A. – likwidowane będą rozjazdy technologiczne. Z tego powodu od godz. 06:00 w sobotę 24.05.2014r. do godz. 22:00 w niedzielę 25.05.2014 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu tramwajowego między Rynkiem a pętlą w Brynowie.

Reklama

Linia nr 6 kursować będzie na trasie: Bytom Politechnika Śl. – Katowice pl. Wolności, linia nr 16 kursować będzie na trasie: Katowice pl. Alfreda – Katowice pl. Wolności oraz Katowice pl. Wolności – Zawodzie zajezdnia. Linia nr 36 zostanie zawieszona, a na trasie Katowice Brynów – Katowice Rynek zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Autobusy zamiast tramwajów jeździć mają co ok. 10 minut.

Dobra wiadomość jest taka, że kiedy prace remontowe ostatecznie dobiegną końca, na modernizowanym odcinku tramwaje będą kursować po dwóch nowych torach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 + 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.