Zajęcia sportowe na Stadionie Śląskim/ fot. Ewa Waszut

Dzisiaj multum sportowych atrakcji na Stadionie Śląskim. Rozgrywki piłkarskie dla dzieci i dorosłych, turniej gier planszowych, animacje, gry i zabawy. To wszystko w ramach pikniku rodzinnego „Gramy Razem”, który odbędzie się na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego już w najbliższą niedzielę.

Piknik rodzinny pod hasłem „Gramy Razem” to rozmaite formy aktywności przewidziane zarówno dla najmłodszych jak i starszych. Przygotowano m.in. turniej piłkarski dla dorosłych i młodzieży od 16. roku życia, turniej piłki nożnej dla dzieci do lat 13, turniej gier planszowych i karcianych oraz animacje dla najmłodszych. Nie zabraknie również zabaw edukacyjnych i konkursów profilaktycznych dla dzieci w ramach akcji „Narkotyki? Na co mi to”.

– Impreza ma na celu przede wszystkim dobrą zabawę połączoną z edukacją i odrobiną sportowej rywalizacji. To doskonała okazja by niezależnie od wieku przetestować swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego i wspólnie spędzić czas – mówi Ewelina Jasińska ze spółki Stadion Śląski.

Piknik odbędzie się w niedzielę 10 września na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego. Impreza rozpoczyna się o godz. 11.00.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny oraz Stadion Śląski. Impreza współfinansowana jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 14 =