Ekipa Stand-up Polska wraca do Katowic, gdzie zaprezentuje całkowicie nowy materiał. Wydarzenie odbędzie się 11-12 sierpnia (piątek, sobota) w fabryce porcelany, która mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach

Wystąpią dla Was:

Reklama

WOJTEK FIEDORCZUK
Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Inspirują go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.

JASIEK BORKOWSKI
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie „Tylko Dla Dorosłych” oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego…kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

Piątek 20:00 – 21:30
Sobota 20:00 – 21:30

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 × 1 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.