Spare Bricks / foto: materiały prasowe

Fanów legendarnego zespołu Pink Floyd czeka na najbliższym czasie nie lada gratka. Już 25 listopada o godz. 19:00 w Sali Koncertowej Katowice Miasto Ogrodów odbędzie się niepowtarzalne multimedialne widowisko. Na spektakl składa się występ zespołu Spare Bricks, pokazy multimedialne oraz laserowe efekty specjalne. Ponadto na scenie zobaczymy i usłyszymy chór dziecięcy z Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.

Miłośników zespołu Pink Floyd czekają więc dwie godziny muzyki przez duże „M”. W świetnych wykonaniach Spare Bricks usłyszymy m.in. takie znane utwory, jak „Another Brick in the Wall part II”, „Shine on You Crazy Diamond”, „Comfortably Numb”, „Wish You Were Here”, „Hey You”, dwudziestominutową suitę „Echoes”. Oprawa multimedialna zawiera filmy, animacje i grafiki – doskonale dopasowane klimatem do konkretnych utworów. Koncert w Katowicach przygotowywany jest z dużym rozmachem. Pojawi się m.in. słynny floydowski mur, specjalne światła i lasery. Partię chóru zaśpiewa Chór Dziecięcy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci „GIOIA” wraz z zespołem wokalnym MOPT w Dąbrowie Górniczej pod dyrekcją Agnieszki Zawieruchy i akompaniamencie Dariusza Szwedy.

Reklama

Na koncercie nie zabraknie oryginalnych floydowskich wizualizacji i filmów, tak charakterystycznych dla koncertów tego zespołu. W części wizualizacji wykorzystane zostaną zdjęcia autorstwa Leszka Paradowskiego. Wszystkich fanów muzyki Pink Floyd zapraszamy na koncert!

Bilety w cenie 90 zł można nabyć w sprzedaży stacjonarnej w kasie głównej Ticketportal (Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice) lub on line: www.kupbillecik.plwww.ticketportal.pl.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 × 6 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.