Prezent Marzeń jest firmą oferującą klientom takie atrakcje jak: skoki ze spadochronem, loty balonem, jazdy samochodami sportowymi, loty szybowcem, indywidualne kursy jazdy OFF Road oraz pobyty w SPA, masaże itp. W związku z otwarciem 15 maja 2017 r. nowego stoiska w galerii M1 w Czeladzi. Mamy dla was zestaw prezentowy, tym razem przeznaczonych dla „Dla Niej” czyli dla kobiet.

Czym jest zestaw prezentowy Dla Niej?

Reklama

Prezent Marzeń Dla Niej został stworzony z myślą o każdej kobiecie. Zestaw prezentowy daje możliwość samodzielnego wyboru jednego przeżycia spośród kilkudziesięciu atrakcji zawartych w pakiecie. Wśród propozycji znajdują się zarówno przeżycia ekstremalne, sportowe, taneczne doświadczenia, jak i relaksujące zabiegi, które uwielbia każda kobieta. Katalog opisujący każdą atrakcję umożliwi wybór jednego, wymarzonego prezentu.

Jak wygląda zestaw prezentowy?

Zestaw prezentowy Dla Niej to estetyczne, ozdobne pudełko, w którym umieszczony jest katalog opisujący każdą atrakcję oraz voucher rezerwacyjny. W katalogu znajdują się szczegółowe informacje o każdej atrakcji. Dzięki opisom osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie. Voucher jest biletem, upoważniającym do realizacji przeżycia.

Konkurs przeznaczony jest dla osób, które lubią nasz profil na Facebooku lub śledzą nas na Twitterze. Trwa od 19.05.2017 (piątek) do 21.05.2017 (niedziela) do godziny 24:00.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto w komentarzu na naszym facebookowym profilu odpowie na pytanie „Dlaczego to Ty masz wygrać prezent marzeń…?” oraz doda znacznik (@Prezentmarzen)

Osoba, która wygra, może sprawić prezent sobie lub podarować go bliskiej osobie. Zwycięzca ma na realizację atrakcji 365 dni, tak aby skorzystać również z atrakcji sezonowych.

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek na naszym fanpage’u.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
15 + 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.