2016.10.29 Kluczbork Pilka nozna 1 liga sezon 2016/2017 MKS Kluczbork - GKS Katowice N/z Pawel Mandrysz Foto Rafal Rusek / PressFocus

W najbliższą sobotę GieKSa podejmuje na własnym stadionie autsajdera pierwszej ligi MKS Kluczbork. Dla czytelników InfoKatowice.pl mamy dwie podwójne wejściówki na to spotkanie.

W ostatnich dwóch kolejkach piłkarze GKS-u po raz kolejny mocno rozczarowali swoich sympatyków, odnosząc ważne porażki z Sandecją Nowy Sącz i Górnikiem Zabrze. Jeśli katowiczanie chcą zachować choćby minimalną możliwość awansu do ekstraklasy, najbliższe spotkanie muszą wygrać. Szansa na to jest duża, bo przeciwnikiem Trójkolorowych będzie ostatnia drużyna w tabeli MKS Kluczbork, który w praktyce jedną nogą jest już w gronie drugoligowców.

W pierwszej rundzie, w spotkaniu rozegranym w Kluczborku, lepsi okazali się goście, którzy wygrali 2:0 po bramkach Mandrysza i Zejdlera.

Dla czytelników InfoKatowice.pl mamy dwie podwójne wejściówki na mecz. Zostaną rozlosowane wśród osób, które dzisiaj do godziny 17.00 podadzą wynik ostatniego pojedynku obu drużyn, rozegranego na stadionie przy ul. Bukowej, który odbył się 22 sierpnia 2015 r. Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres konkurs@infokatowice.pl.

Nazwiska zwycięzców podamy na portalu facebook tuż po godzinie 17.00. Żeby odebrać wejściówki zwycięzcy proszeni są o przesłanie do redakcji dzisiaj do godz. 24.00 imiona i nazwiska oraz numery PESEL osób, które udadzą się na spotkanie. W innym przypadku redakcja rozlosuje wejściówki wśród kolejnych osób biorących udział w konkursie.

Spotkanie pomiędzy GieKSą a MKS-em Kluczbork odbędzie się w sobotę 20 maja o godz. 18.00 na stadionie przy ul. Bukowej 1.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
30 − 12 =