2016.10.15 Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz - GKS Katowice N/z Tomasz Foszmanczyk Foto Rafal Rusek / PressFocus

Już w najbliższy piątek trzecia w tabeli GieKSa podejmuje na własnym stadionie lidera 1. ligi Sandecję Nowy Sącz. Dla czytelników InfoKatowice.pl mamy dwie podwójne wejściówki na te arcyważne spotkanie.

Po dwóch z rzędu zwycięstwach GKS zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 50 pkt. Drugie Zagłębie wyprzedza katowiczan jedynie dzięki lepszemu bilansowi meczów pomiędzy obiema drużynami, zaś najbliższy rywal Trójkolorowych, Sandecja Nowy Sącz, zdobyła jak dotąd 54 pkt.

Reklama

W pierwszej rundzie, rozegranym w Nowym Sączu, lepsza była GieKSa, która pokonała gospodarzy 1:0, po samobójczy golu, którego autorem został Mateusz Bartków. W historii wzajemnych pojedynków obu ekip lepsza jest za to Sandecja, która zanotowała siedem zwycięstw, pięć porażek i trzy remisy.

Nastroje w drużynie GieKSy są przed piątkowym spotkaniem bojowe. – Przyjedzie do nas lider i na pewno będzie to trudny mecz jak każdy inny. Zrobimy w nim wszystko, żeby go wygrać – zapewnia 35-letni obrońca Tomasz Wisio.

Dla czytelników InfoKatowice.pl mamy dwie podwójne wejściówki na mecz. Zostaną rozlosowane wśród osób, które dzisiaj do godziny 16.00 podadzą nazwisko strzelca bramki w ostatnim wygranym przez GieKSę spotkaniu z Pogonią Siedlce. Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres konkurs@infokatowice.pl.

Nazwiska zwycięzców podamy na portalu facebook tuż po godzinie 16.00. Żeby odebrać wejściówki zwycięzcy proszeni są o przesłanie do redakcji dzisiaj do godz. 24.00 imiona i nazwiska oraz numery PESEL osób, które udadzą się na spotkanie. W innym przypadku redakcja rozlosuje wejściówki wśród kolejnych osób biorących udział w konkursie.

Spotkanie pomiędzy GieKSą a Sandecją Nowy Sącz odbędzie się w piątek 12 maja o godz. 17.45 na stadionie przy ul. Bukowej 1.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
3 + 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.