foto: materiały prasowe

Paweł Pietraszko, 26-letni środkowy, przedłużył kontrakt z GKS-em Katowice. Tym samym drużyna ma już komplet zawodników na tej pozycji.

Paweł Pietraszko występował w GieKSie w dwóch ostatnich sezonach. Najpierw wraz z zespołem wygrał rozgrywki I ligi, a w niedawno zakończonym sezonie zadebiutował w PlusLidze. Pojawił się na parkiecie w 22 meczach zdobywając 77 punktów (50 atakiem, 14 blokiem i 13 zagrywką). – Cieszę się, że zostaję w Katowicach na trzeci sezon. Bardzo mi się tu podoba, bo z roku na rok wygląda to coraz lepiej, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Debiutancki sezon był udany, ale jestem przekonany, że w kolejnych rozgrywkach będziemy w stanie ugrać jeszcze więcej – powiedział Paweł Pietraszko po podpisaniu rocznego kontraktu.

Reklama

– Od początku chcieliśmy, aby Paweł pozostał z nami. Może w ostatnim sezonie grał nieco mniej, ale wiele wnosił do zespołu i to często w sytuacjach trudnych, kryzysowych. Przez ostatnie dwa lata niejednokrotnie udowadniał, że potrafi zamieszać, chociażby swoją trudną zagrywką. To bardzo wartościowy zawodnik – zapewnił Dariusz Łyczko, menedżer sekcji siatkarskiej GKS-u Katowice.

Środek siatki to druga pozycja, która została skompletowana w kontekście budowy drużyny na kolejny sezon. Wcześniej obsadzona została pozycja libero. Nadal będą występowali na niej Adrian Stańczak, który przedłużył kontrakt oraz mający ważną umowę z GKS-em Bartosz Mariański. Więcej informacji na siatkowka.gkskatowice.eu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
9 − 4 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.