Po wczorajszy horrorze z Automatyką, w piątek GieKSa podejmuje we własnej hali SMS PZHL U20 Sosnowiec. Dla czytelników InfoKatowice.pl mamy tradycyjnie jedną podwójną wejściówkę na to spotkanie.

Katowiczanie w 28 meczach zgromadzili 42 pkt i zajmują drugą pozycję w grupie słabszej Polskiej Hokej Ligi. Sosnowiczanie plasują się na ostatniej pozycji z dorobkiem zaledwie jednego punktu, który zdobyli dzięki porażce po dogrywce z Nestą Toruń. W dotychczasowych meczach pomiędzy obiema ekipami GieKSa odniosła cztery łatwe zwycięstwa i trudno sobie wyobrazić, żeby w piątek mógł paść inny wynik.

Dla czytelników InfoKatowice.pl mamy jedną podwójną wejściówkę na to wydarzenie. Zostanie rozlosowana wśród osób, które dzisiaj do godziny 15.00 podadzą nazwiska strzelców bramek dla GieKSy we wczorajszym meczu z Automatyką. Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres konkursy@infokatowice.pl.

Nazwisko zwycięzcy podamy na portalu facebook tuż po godzinie 15.00. Żeby odebrać wejściówki zwycięzca proszony jest o przesłanie do redakcji dzisiaj do godz. 24.00 imiona i nazwiska oraz numery PESEL osób, które udadzą się na spotkanie. W innym przypadku redakcja rozlosuje wejściówki wśród kolejnych osób biorących udział w konkursie.

Spotkanie pomiędzy GieKSą a SMS-em odbędzie się w piątek 13 stycznia o godz. 18.30 w małej hali Spodka.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 1 =